• Euroform s.r.o.
  • Euroform s.r.o.
  • Euroform s.r.o.
  • Euroform s.r.o.
  • Euroform s.r.o.
  • Euroform s.r.o.
  • Euroform s.r.o.
  • Euroform s.r.o.
  • Euroform s.r.o.
Specializované prodejny EUROFORM Příbram a Sedlčany Vám nabízí

okna, dveře, podlahy a další produkty.


Vážený zákazníku,

dovolujeme si vám představit náš sortiment stavebních výplní do Vašeho bytu či domu, jako jsou plastové vchodové dveře a plastová okna NEDROPLAST, dveřní výplně PERITO, dřevěná okna a dveře TRUHLÁŘSTVÍ ŠVAGR, hliníková okna a dveře HESTA, okenní příslušenství – vnitřní plastové parapety a venkovní parapety z taženého hliníku, vnitřní žaluzie a sítě proti hmyzu, interiérové dveře a zárubně PRÜM, LIPBLED, MASONITE, celoskleněné dveře STYLUS a JAP, GRAFOSKLO, posuvné dveře a systémy, bezpečnostní dveře a zárubně, dveřní kliky TWIN a ROSTEX, stavební pouzdra JAP a ECLISSE, střešní okna ROTO a DACHSTAR, garážová vrata LOMAX a HÖRMANN, venkovní rolety ALMMA, skleněné obklady kuchyní JAP a poštovní schránky MP KOVÁNÍ. 


pro více informací klikněte na logo

Prvotřídní plastová okna a dveře jsou vyráběny z německých profilů. Specializovaná zakázková výroba firmy NEDROPLAST okna s. r. o. s vlastní kapacitou výrobní linky produkuje od roku 1993 plastová okna všech typů a tvarů, plastové balkonové i vchodové dveře, plastové pevné prosklené stěny, francouzská okna, plastové dveře paralelně posuvné, terasové dveře, zasklení balkonů a lodžií a mnoho dalších variant plastových stavebních výplní na míru dle Vašeho výběru a požadavků. U oken si můžete vybrat z 5ti nebo 6tiu komorového provedení v oboustranně bílé barvě, v polodekoru (interiér bílá, exteriér barva dle výběru) nebo v oboustranném dekoru. Barvu oken i dveří si můžete vybrat z široké nabídky různých dekorů dřeva, nebo barev RAL. Tato plastová okna i dveře jsou osazovány špičkovými atestovanými tepelně-izolačními skly plněnými Argonem ve variantě dvojskla Ug = 1,0 W/m2K či trojskla Ug = 0,6 nebo 0,7 W/m2K podle přání zákazníka. U vchodových dveří máte na výběr z více jak 100 modelů kvalitních dveřních HPL výplní PERITO. Vyrábíme plastové okenní profily, zdvižně posuvné dveře, posuvná okna, dveřní systémy a další.

V naší nabídce oken a dveří jsou zahrnuty také dřevěná okPŘna a dveře TRUHLÁŘSTVÍ ŠVAGR, nebo hliníková okna a dveře HESTA.

Hliníkové výplně stavebních otvorů, především hliníková okna, balkonové dveře a vchodové dveře HESTA jsou vyráběny na Slovensku z belgických profilů ALIPLAST Aluminium Systems za velmi příznivé ceny. Tyto výrobky jsou dodávány s atestovanými skly ve variantě tepelně-izolačního dvojskla Ug = 1,0 W/m2K, či trojskla Ug = 0,6 nebo 0,7 W/m2K dle Vašeho přání. Hliníkové profily je možné zvolit v povrchovém provedení přírodního hliníku (transparentní nástřik), laminací v mnoha dekorech dřeva a nástřiku všech barev stupnice RAL.

Součástí naší nabídky oken a dveří je také okenní příslušenství. Samozřejmostí jsou vnitřní plastové parapety i venkovní hliníkové tažené parapety v několika barevných provedeních, lamelové vnitřní horizontální žaluzie, sítě proti hmyzu a okenní kování. K žaluziím nabízíme i náhradní díly! Dodáváme také venkovní rolety ALMMA ovládané popruhem nebo klikou, s možností instalace ovládání rolety elektromotorem.

Kvalitní interiérové dveře a obložkové zárubně německého výrobce PRÜM, které jsou té nejvyšší kvality, Vám objednáme za velmi příznivé ceny v různých povrchových úpravách a provedeních. Můžete si vybrat dveře a zárubně v povrchové úpravě CPL laminátu, folie, přírodní dýhy nebo bílého laku. Mnoho barevných odstínů je samozřejmostí – mimo klasické odstíny dřevin, jako je dub, buk, ořech a další, Vám nabídneme i velice moderní odstíny hodící se do každého interiéru. Obložkové zárubně Vám poskytneme na míru. Dveřní křídla montujeme i do stávajících kovových zárubní normy ČSN. Zajímavé, elegantní a úsporné, co se týče místa v interiéru, jsou také posuvné systémy pro jednokřídlé i dvoukřídlé dveře. Posouvat je můžete buďto do stavebního pouzdra, nebo po kolejnici umístěné na stěně.

Kromě dveří a zárubní PRÜM Vám nabízíme také interiérové dveře a zárubně slovinského výrobce LIPBLED, českého výrobce MASONITE. Všichni tito výrobci mají širokou nabídku modelů dveří i povrchových úprav. Výrobce MASONITE nabízí dokonce obklad ocelové zárubně, tedy techniku, kdy Vaší starou kovovou zárubeň obložíme novou dřevěnou zárubní (zda půjde Vaše stará zárubeň obložit, musí ověřit náš technik).

Díky široké nabídce dodavatelů dveří jsme schopni Vám poskytnout i požárně bezpečnostní vstupní dveře do bytu, dveře s vyšší klima kategorií, protipožární dveře, bezfalcové dveře a mnoho dalších řešení.

Pokud vyžadujete luxusnější a elegantnější vzhled interiérových dveří, doporučujeme Vám celoskleněné dveře. Tyto dveře dodáváme v jednokřídlém i dvoukřídlém provedení od výrobce JAP a VVSKLO. Tato křídla jsou z bezpečnostního tvrzeného skla o síle 8-10 mm. Lze je zamontovat jako standardní otočné, posuvné do stavebního pouzdra nebo posuvné po kolejnici umístěné na stěně.

Od výrobce TWINMP KOVÁNÍ a ROSTEX Vám nabízíme velmi kvalitní i designové kliky pro interiérové dveře, sety klik pro celoskleněné dveře, bezpečnostní kování, mušle a madla pro posuvné dveře, cylindrické vložky, dřevěné prahy, větrací mřížky, kukátka, dveřní zarážky, dopisní vhozy aj. Společnost MP KOVÁNÍ nabízí také širokou škálu poštovních schránek.

Dodáváme stavební pouzdra JAP a ECLISSE, a to ve variantě do zdi nebo do sádrokartonu. Jedná se o moderní systém pro zasouvání dveří do příčky, který má především obrovskou výhodu úspory místa a je velmi praktický. Další výhodou je bezbariérovost pouzder a velký výběr z mnoha modelů (pro dvě jednokřídlé dveře současně, pro dvoukřídlé dveře, pro systém bez zárubní, pro paralelně se posouvající křídla aj.).

Střešní okna ROTO patří k nejkvalitnějším svého druhu na českém, ale i evropském trhu. Výrobcem oken je německý ROTO-FRANK s více jak 75letou zkušeností. Nejvýznamnějšími přednostmi jsou dlouhá životnost, rychlá a snadná možná, jednoduché ovládání, inteligentní řízení a přesnost rozměrů. Okna Vám nabízíme za velmi zajímavé ceny s odbornou montáží i bez montáže, na přání provádíme také demontáž starých střešních oken. Součástí této nabídky je také široká škála okenního příslušenství.

Konkurentem firmy ROTO je polská firma DACHSTAR, která nabízí - stejně jako ROTO - jak plastová, tak dřevěná střešní okna vč. příslušenství. Produkty tohoto výrobce s vynikajícími technickými parametry a příznivými cenami jistě uspokojí Vaše potřeby.

Součástí naší nabídky jsou také německá garážová vrata LOMAX a HÖRMANN. Na výběr máte z mnoha typů provedení – sekční, posuvná, rolovací, výklopná, průmyslová aj. Široká nabídka povrchových úprav a příslušenství je samozřejmostí.

Pokud chcete obložit kuchyňskou linku či jinou část interiéru skleněnými obklady, nabízíme Vám skleněné obklady JAP, kde mimo jednobarevného provedení naleznete bohatou nabídku obkladů s různými designy (květiny, kameny, zvířata, abstraktní tvary aj.).

Na naši prodejně máme vystaveny interiérové dveře PRÜM, LIPBLED, MASONITE, INVADO i SOLODOOR, dveřní kliky TWIN, ROSTEX a MP KOVÁNÍ, plastová okna a dveře NEDROPLAST, střešní okna ROTO i DACHSTAR, vzorečky povrchových úprav a odstínů, okenních profilů a výplní interiérových dveří a mnoho dalšího. Všechny produkty u nás můžete objednat i bez montáže, ale doporučujeme využít služeb našich odborně školených a spolehlivých montážních a zednických týmů. Všechny nabízené produkty a jejich použité komponenty mají potřebné atesty a certifikáty platné v České republice a EU. Odbornou montáž oken i dveří provádíme v regionech Příbram, Sedlčany, Votice, Milevsko, Tábor, Benešov, Vlašim, Nový Knín, Dobříš, Hořovice, Zdice, Beroun, Mníšek pod Brdy, Praha a okolí, Rokycany, Plzeň, Blatná, Písek aj.

Partneři